Relaxační masáže

Mezi osvědčené relaxační a revitalizující praktiky patří masáž, která napomáhá při léčení nežádoucích stavů, jako jsou bolesti hlavy či nespavost, zmírňuje stres, ale i preventivně působí na problémy pohybové soustavy. Masáže a různé masážní techniky mají vliv na kůži, krevní a lymfatický oběh a metabolismus člověka.

Lymfatický systém je jedna z hlavních částí imunity člověka. Tento systém čistí tělo a vylučuje ven škodliviny, které se v něm nacházejí. Je tvořen vlastním cévním oběhem a pokud jím lymfa dobře proudí, odstraňuje oteklé nohy, celulitidu a vyplavuje toxické látky. Specializovaná masáž tedy významně přispívá k regeneraci a obranyschopnosti organismu.

Relaxační masáž je masážní technikou, která zklidňuje nervovou soustavu, uvolňuje tělesné napětí a významně přispívá k celkové harmonii. K tomu se používají většinou třecí pohyby dlaněmi v pravidelném, masírovanému příjemném, rytmu. Jelikož působí nižší intenzitou je možné tyto hmaty provádět déle než ostatní druhy masáží. Při relaxačních masážích se má člověk cítit příjemně, jinými slovy pokud masáž bolí, není dobrou masáží.

Relaxační masáže

Masáž zad a šíje   30 min
Dolní končetiny     15 min
Horní končetiny     15 min
Celková masáž     60 min

DALŠÍ DRUHY MASÁŽÍ:
Aroma masáže   Dornova metoda   Breussova metoda   Indická masáž hlavy

Masáže Liberec Masáže Liberec Masáže Liberec
Na Vaši návštěvu se srdečně těší tým STUDIA GLAMOUR!
Studio Glamour najdete v Liberci, hned vedle radnice. Kontaktujte nás.

Akce masáže

Služby Studia Glamour Liberec: