Masáže Liberec

Dopřejte si radost a potěšte svoje tělo masáží

Masáže vyžadují obsáhlou znalost těla, zejména kostí, šlach, vazů a svalů. Je využívána při úlevách od bolesti a při zmírnění chronických příznaků a bolestí svalů a kostí, které mají častou příčinu ve špatném držení těla nebo celodenní stání či sezení.

Masáž může rovněž působit jako terapie k potlačení důsledků poškození tkáně a při poruchách způsobených rozsáhlým stresem. Spousta lidí bývá překvapena, jak jemným způsobem je možno pomoci snížit stres a napětí způsobené fyzickými poruchami.
Masáže a různé masážní techniky mají vliv na kůži, krevní a lymfatický oběh, metabolismus, zmírnění působení stresu, očištění těla od toxinů a nečistot a posílení nervové soustavy. Masáže Vám pomůžou k získání nové energie a celkové harmonizaci těla.

Masáže - Studio Glamour Liberec

V prostředí studia Glamour v Liberci se můžete nechat hýčkat. Přijďte se uvolnit a vypustit starosti. Nechte se opečovávat!
Nabízíme osvědčené relaxační masáže, které napomáhají při léčení nežádoucích stavů, jako jsou bolesti hlavy či nespavost, zmírňují stres, ale i preventivně působí na problémy pohybové soustavy. Doporučujeme exklusivní aromaterapeutické masáže při kterých masírující hýčká a provoní každý kousek těla klienta. Ten si tak může vychutnat požitek z masáže, při které se fyzicky a psychicky uvolní a zároveň si může užívat kombinaci blahodárného dotyku a příjemného vjemu. Vyzkoušet doporučujeme Breussovu a Dornovu metodu a nabízíme také indickou masáž hlavy.

Masáže Liberec Masáže Liberec Masáže Liberec
Na Vaši návštěvu se srdečně těší tým STUDIA GLAMOUR!
Studio Glamour najdete v Liberci, hned vedle radnice. Kontaktujte nás.

Akce masáže

Služby Studia Glamour Liberec: